Parimad online kasiino boonused Eestile

Siit leiad Eesti parimate online kasiinode uusimad kasiinoboonused. Tänu sellele nimekirjale saate võrrelda tervitusboonuse saamise ja regulaarses või eksklusiivses kampaanias osalemise tingimusi. Teave kõigi kasiinopakkumiste ja nende aktiveerimisnõuete kohta on hoolikalt kontrollitud ja pidevalt uuendatud.

Online kasiino boonuste juhend

Kellele ei meeldi kasiinoboonused? Sageli registreerivad mängurid end online kasiinos just selle boonuste tõttu. Teoreetiliselt ei ole sellised tegevused teretulnud, kuid praktikas ei ole see nii, sest mänguri huvi hoidmine on palju lihtsam kui uue mängija leidmine.

Top online kasiino boonused

Boonus tähendab laiemas mõttes mis tahes kingitust, auhinda või kampaaniat, mida online kasiino pakub oma uuele või regulaarsele mängijale.

Neid võib jagada mitmesse põhikategooriasse:

 • Sissemakseta boonus;
 • Sissemakse boonus;
 • Cashback boonus;
 • Tasuta spinnid;
 • Muud tüübid.

Kõik need kategooriad võib jagada alamkategooriateks. Allpool on artikkel, me kirjeldame peamisi tüüpi top online kasiino boonused.

Boonusprogrammi üldised reeglid

Mängijatele kasiinoboonuste andmise tingimused on määratud iga asutuse reeglitega. Ühiseid reegleid või nõudeid ei ole. Seetõttu peate hoolikalt tutvuma iga kasutajakokkuleppega, kuna need võivad oluliselt erineda.

Pöörake tähelepanu järgmistele aspektidele:

 • Boonuste kogunemine. Millal boonus koguneb? Pärast sissemakse tegemist või tasuta? Kui tegemist on kasiino deposiitboonusega, siis milline on selle protsent hoiuse summast? Kas teil on vaja online kasiino boonuskoodi? Kas on mingeid lisatingimusi? Millistes rahaühikutes saab seda saada?
 • Piirsumma. Milline on maksimaalne boonussumma pärisraha väärtuses?
 • Maksimaalsed võidud. Kui palju võite võita boonuskrediitide panustamisega? Piirang on peaaegu alati olemas.
 • Panus. Millised on boonuse panustamise nõuded? Tavaliselt väljendatakse seda kordajaga: x20, x30 jne. See tähendab, kui palju peate panustama enne võidu väljavõtmist.
 • Saadaval olevad mängud. Milliste mängude puhul on boonuse panustamine lubatud? Ärge oodake, et see on Blackjack või videopokkeri. Kuigi need mängud on loetletud lubatud mängudena, arvestatakse ainult väike osa teie panustest.
 • Piirangud. Kellele on keelatud kasiinoboonuseid saada? Sageli ei ole kampaaniad mõnes riigis saadaval.
 • Muud tingimused. Loe iga kasiino online boonusprogrammi reegleid lõpuni, sest sageli ei ole neil mitte ainult standardnõuded. Kirjutage julgelt klienditoele.

Nüüd vaatame kõige levinumate kasiinoboonuste omadusi.

Sissemakseta boonus

Kasiino tasuta boonus registreerumiseks on kõige ihaldatum boonuse tüüp, mis sunnib tõhusalt uusi mängureid kasiinos registreeruma. See on sissemakseta boonus, mis ei nõua mängijalt raha kontole sissemaksmist ja mis koguneb kohe pärast registreerimist. Tavaliselt on see paar dollarit/eurot, mida mängur saab kasutada mänguautomaatide mängimiseks.

Hoiuseta kasiino boonusel on alati karmid panustamistingimused. See võib olla kuni x100. Ja veel rangemad reeglid kehtivad sageli nende riikide elanikele, kus on palju boonusjahti.

Maksimaalne summa, mida saab online kasiinodes ilma deposiidita boonust kasutades võita, on piiratud mõnekümne dollariga/euroga. Harvadel juhtudel võib see summa ulatuda saja dollarini/eurot. Ja tavaliselt peab mängur tegema minimaalse sissemakse, et võitu välja võtta. Soovitame teil hoolikalt lugeda iga Eesti online kasiino reegleid, mis on seotud deposiidita kasiino boonuste saamisega. Sageli sisaldavad need palju nüansse.

Sissemakse boonus

Kasiino deposiitboonus on kõige levinum tervitusboonuse tüüp. Uued mängurid saavad ühe või mitme esimese sissemakse eest lisakrediiti. Tavaliselt, kui tervitusboonuseid on mitu, erinevad need protsentide ja summade poolest. Näiteks:

 • Esimene sissemakse – 100% boonus kuni 100 $/€;
 • Teine sissemakse – 50% boonus kuni 150 $/€;
 • Kolmas sissemakse – 25% boonus kuni 200 $/€;
 • Neljas sissemakse – 100% boonus kuni 150 $/€.

Iga kasiino tervitusboonuse panustamisnõuded võivad samuti erineda. Sageli on deposiitboonustega seotud ka tasuta keerutused.

Uuesti laadimise boonus

Reload boonus on kasiino deposiitboonuse üks liik. Tavaliselt on see vähem kui tervitusboonus esimesel deposiidil, kuid teisest küljest pakutakse seda jooksvalt (nt igal nädalavahetusel).

Tasuta spinnid

Kasiino tasuta keerutusi võib saada ilma deposiidita boonusena (nt tervitusboonusena) või alternatiivina deposiidiboonusele ja neid saab kasutada mänguautomaatidel. Nüüdseks on see formaat mängurite seas väga nõutud ja seetõttu kasutavad seda enamik hasartmänguportaale.

Kasiino boonused konkreetsete maksesüsteemide kasutamise eest

Mõned online kasiinod pakuvad oma mängijatele võimalust teha sissemakseid, kasutades konkreetseid e-rahakotte või maksesüsteeme, ning annavad iga sellise meetodiga tehtud sissemakse eest täiendavat boonuskrediiti. Enamasti on see 15% boonus väikese maksimumsummaga.

VIP boonused

Iga online kasiino püüab iga hinna eest saada ja hoida kõrgeid mängijaid. Parimad online kasiinod pakuvad VIP mängijatele suuremat tervitusboonust ja hiljem individuaalseid kingitusi, täiendavaid tasuta keerutusi, erilist komp-punktide kogumise ja vahetamise määra, heldet cashbacki ja muid kampaaniaid. Tavaliselt on VIP kliendil oma manager, kes menetleb sissemakseid, teeb makseid ja lahendab kõik probleemid mõne minutiga.

Sünnipäevaboonus

Parim online kasiino on alati valmis oma regulaarsetele mängijatele sünnipäevakingitustega rõõmu pakkuma. Tavaliselt on see väike kasiino boonus minimaalsete panustamisnõuetega. Selle suurus määratakse individuaalselt, sõltuvalt mänguri staatusest.

Isiklikud boonused

Vastupidiselt levinud arvamusele ei saa isiklikke kasiinoboonuseid mitte ainult VIP mängijad. Tippkasutajate kasiinosaidid võivad kinnitada, et administratsioon rõõmustab neid sageli erinevate boonustega ilma lisatingimusteta. Loomulikult saavad suured mängurid kõige suuremaid online kasiino boonuseid, samas kui tavalised mängurid saavad pigem väikeseid.

Cashback boonus

Cashback on hasartmängijale kaotatud raha osa tagastamine. Tavaliselt on see umbes 10-20% summast. Mõned online kasiinod pakuvad seda ainult suurtele mängijatele, teised – kõigile mängijatele. Tagasimakse summa määratakse iga internetikasiino reeglitega ja see sõltub sageli mänguri staatusest.

Lojaalsusprogramm

Enamikul suurematest internetikasiinodest on mitmetasandiline staatussüsteem. Uus mängur saab algtaseme, mida saab tõsta, tehes sissemakseid ja panuseid pärisrahaga. Kui administratsioon kutsub tuntud high roller’i, saab ta kohe kõrge taseme koos kõigi olemasolevate privileegidega.

Vastavalt lojaalsusprogrammile saavad mängurid pärisraha panuste eest punkte. Neid comp-punkte saab vahetada. Kogunemise ja vahetamise määr sõltub mänguri staatusest. Parimad kasiino veebilehed pakuvad oma poode, kus punkte saab kasutada erinevate esemete ostmiseks.

Kõrgetel tasemetel saavad VIP mängurid lisahüvesid. Neil on kiire väljavõtmine, isiklikud juhid, suuremad limiidid, individuaalsed kampaaniad, eriboonused ja palju muud.

Loosimised ja loteriid

Kõiki loosimisi ei saa liigitada kasiinoboonuste hulka. Mõned sellised üritused on tasulised või nõuavad, et mängija teeniks õiguse kampaanias osalemiseks.

Parimad kasiino boonused meie kasutajatele

Iga parim online kasiino pakub oma lugejatele erilisi boonuseid. Enamasti on need palju paremad kui tavalised pakkumised. See tähendab, et boonussummad on suuremad.

Tahad saada parimaid kasiinoboonuseid? Kasutage meie veebilehe EestiKasiinod.org linke.

Arvustused kasiino boonuste kohta

Kõik meie artiklid kirjutavad sõltumatud eksperdid, kes ei tööta ühegi online kasiino heaks ega ole seotud ühegi hasartmänguoperaatoriga. Tüüpiline arvustus on jagatud mitmesse ossa:

 • Üldine boonuste kirjeldus;
 • Kuidas saada boonust;
 • Täiendavad boonustingimused.

Samuti mainime igas ülevaates ka teisi sama internetikasiino kampaaniaid.

Kuidas valida parim kasiino boonus?

Parimate internetikasiinode pakkumiste valimisel soovitame järgida järgmisi samme:

 • Valige kasiino boonuse tüüp, millest olete huvitatud: deposiidita boonus, esimene sissemakse, tasuta keerutused, cashback jne.
 • Tutvu kõigi pakkumistega.
 • Mine ametlikule kasiinosaidile, kasutades boonuspakkumises toodud linki.
 • Tutvu hoolikalt boonuse reeglite ja tingimustega.
 • Kui kõik sobib, järgige juhiseid valitud kasiino boonuse saamiseks. Selle tulemusena saate selle oma kontole.

Mängi rangelt reegleid järgides. Ära püüa kasiinot kuidagi petta. Kasiino hasartmänguportaalid on õppinud, kuidas boonuseotsijate tegevust tõhusalt jälgida.

Soovitused

Kaasaegses online hasartmängus Eestis on boonused väga erinevad ja loomingulised. Isegi tavalistel kasiino deposiitboonustel või tasuta keerutustel võivad olla unikaalsed reeglid ja omadused. Selline lähenemine kampaaniatele muudab mängu huvitavamaks ja ahvatlevamaks.

Portaal EestiKasiinod.org soovitab oma lugejatel aktiivselt kasutada kasiinoboonuseid, kuid lugeda hoolikalt reegleid. Meie ülevaated annavad teavet viimaste kasiinoboonuste kohta, millele tasub keskenduda. Ja meie artiklid õpetavad teile, kuidas valida parimaid kasiinoboonuseid.