Kasiino tervitusboonus

Suure konkurentsi tõttu otsivad online-kasiinod iga võimalust, kuidas mängurite tähelepanu köita. Igasugune boonus on võimas vahend, mis toimib nagu magnet ja meelitab mängureid. Kasiino ei pruugi konkurentidest välja paista. Kuid kui ta rakendab boonuspoliitikat õigesti, võib ta oluliselt suurendada mängijate arvu.

Mida tähendab kasiino tervitusboonus? Ainult väga naiivsed inimesed arvavad, et boonus on lihtsalt kingitus. Otsustage ise: kui te oleksite kasiinoomanik ja pakuksite tervitusboonust näiteks 200 eurot, siis mängurid hävitaksid teid kiiresti. Nad registreeruksid ja võtaksid kohe raha välja.

Sellepärast rakendatakse lisatingimusi. Näiteks annate mängurile 200 eurot kingituseks. Aga mängur peab selle raha väljavõtmiseks tegema teatud arvu panuseid (panustama boonuse). Sama kehtib ka tasuta spinnide boonuste kohta. Ükski kasiino ei anna raha ilma igasuguste tingimusteta. Alati on teatud tingimused.

Veebikasiino peab panema mängurid tegema panuseid, proovima erinevaid mänge. Kasiinot valides tahab hasartmängur eelkõige adrenaliini vallandada, et hästi aega veeta. Ja mõte jackpotist on muidugi ka siin. Kui mängurid valivad parima kasiino, saab selle tervitusboonus sageli otsustavaks teguriks.

Tervituskasiino boonuste tüübid

Nagu me eespool kirjutasime, on kasiino tervitusboonus igasuguse boonuspoliitika aluseks. Iga uus klient võib saada oma kontole lisaraha. On olemas 2 peamist tüüpi tervitusboonuseid kasiinos:

  • Tervitusboonus ilma deposiidita. Uus mängur saab automaatselt natuke raha kohe, kui ta läbib registreerimisprotseduuri. Reeglina on tegemist väikese rahasummaga: 10-50 eurot. Aga teisest küljest saab hasartmängur kohe proovida oma kätt ja testida Fortune’i ilma midagi riskimata.
  • Deposiidi tervitusboonus või esimese deposiidi boonus. See on kasumlikum kui sissemakseta tervitusboonus, kuna selle suurus on palju suurem. Paljud online-kasiinod pakuvad esimese sissemakse kahekordistamist või isegi kolmekordistamist. Näiteks tegid pärast registreerimist 100 euro suuruse sissemakse ja said kingituseks sama suure summa. Veelgi enam, need summad võivad ulatuda 1000 euroni.

Lisaks rahale võib uustulnukaid premeerida ka tasuta keerutustega mänguautomaatides. See on samuti hea võimalus oma õnne proovile panna, ilma oma raha riskimata.