Uued online kasiino slotid Eesti jaoks

Tasuta kasiino mänguautomaadid ilma registreerimata

Mänguautomaadid on juba aastaid jäänud kõige populaarsemaks hasartmänguliigiks. Arvukate uuringute kohaselt on kasiinode mänguautomaadid Eestis enam kui poolte vastanute lemmik meelelahutuseks. Mis on nende jätkuva populaarsuse põhjus? Püüame välja tuua nende peamised eelised.

 • Suur valik. Uued mängud ilmuvad hasartmängutööstusesse iga päev. EestiKasiinod.org leiate mitu tuhat artiklit parimate kasiinoslotide kohta.
 • Uskumatu teemade valik. Mis iganes sulle meeldib, leiad kindlasti oma lemmikteemale pühendatud kasiino mänguautomaadi. Sport, kino, ajalugu, kirjandus, geograafia jne. – arendajad katavad kõik populaarsed niššid.
 • Lihtsad reeglid. Isegi kui otsustad esimest korda kasiinoslotti mängida, saad paari sekundiga aru, mida teha. Ja te ei pea õppima maksete arvutamise või auhinnafunktsioonide käivitamise peensusi. Kõik need protsessid on automatiseeritud.
 • Keeruliste strateegiate puudumine. See ei ole Blackjack või pokker. Te ei pea süvenema teooriasse ja harjutama oskusi. Peate lihtsalt valima panuse, keerutama rullid ja saama teada tulemuse. Võiduvõimalused on võrdsed nii algajale kui ka kogenud mängurile.
 • Erinevad võimalused. Kasiinomasinate arendajad püüavad pidevalt mängureid üllatada. Nad pakuvad ebatavalisi kujundusi, originaalseid boonuseid, temaatilisi turniire, tasuta keerutusi, erinevaid auhindu, unikaalseid sümboleid, kohandatud reegleid võitude arvutamiseks ja palju muud.
 • Ilus välimus. Online-kasiino slotid meelitavad mängureid särava kujunduse, kauni graafika, suurepärase animatsiooni ja kvaliteetse heliga.
 • Kõrge tootlusprotsent. Loomulikult ei saa mänguautomaate liigitada kõige kasumlikumate kasiinomängude hulka. Siiski on kasiinode tulu parimatel slotidel 2-3%, mis on hea näitaja.
 • Jackpotid. Enamik suurimaid jackpoteid mängitakse mänguautomaatidel. Kui kuuled mitme miljoni dollari suurusest võidust, võid olla kindel, et peaaegu alati on see saadud slotikasiinos.
 • Panuste valik. Tavaliselt saavad high rollerid ja mikrolimiitide fännid mängida ühes ja samas kasiinos mänguautomaati, mis pakub panuseid väga laias vahemikus.

Nagu näed, on sellel hasartmängutüübil väga palju eeliseid, mis teevad selle online kasiinos nii populaarseks.

Kasiino mänguautomaatide tüübid ja nende mängud

Kasiino mänguautomaate võib jagada rühmadesse vastavalt erinevatele kriteeriumidele, mis on seotud nende disaini, olemasolevate funktsioonide loetelu, teema, panuste vahemiku ja muude omadustega.

Kaks peamist kasiinomasinate kategooriat on järgmised:

 • Traditsioonilised. Klassikalised kasiinomängud, millel on 3 rullikut, 1-5 rida, standardsed sümbolid ja piiratud hulk lisafunktsioone.
 • Multifunktsionaalsed. Mänguautomaadid 5 rullikuga (mõnikord ka teise summaga) ja erinevate boonustega. Tavaliselt on neis saadaval jokkerid, scatterid, tasuta keerutused, auhinnaturniirid ja muud võimalused.

Selline jaotus hasartmängude maailmas on üsna kokkuleppeline, sest arendajad lasevad sageli välja mänguautomaadimänge, mis on nende kahe žanri vahel. Ühelt poolt võib klassikalistes kasiinomängudes realiseerida unikaalseid funktsioone; teiselt poolt võib tüüpiline 5-reeliline kasiino mänguautomaat pakkuda traditsioonilisi sümboleid ja primitiivset mängumängu, mis on kooskõlas esimeste puuviljaautomaatidega.

Teine põhimõtteline erinevus kasiino teenindusautomaatide vahel on nende kasutamise valdkonnas:

 • Online kasiino teenindusajad;
 • Mänguautomaadid tõeliste offline kasiinode jaoks.

Mitmed arendajad annavad samu mänge välja mitmes versioonis, sealhulgas nutitelefonides mängimiseks kohandatud versioonis.

Viimastel aastatel on populaarsust kogunud kasiino mänguautomaatide tinglik jaotamine hajutatult. Hasartmängudes nimetatakse seda näitajat ka volatiilsuseks ja varieeruvuseks. Mida suurem see on, seda harvemini, kuid suuremad on võidud.

Tavaliselt on variatsiooni 3 taset:

 • Madala võiduga kombinatsioonid moodustuvad peaaegu igal keerutusel, kuid võidud on sageli väiksemad kui panus;
 • Keskmine – kõige tavalisem tase, kus on mõõdukas tasakaal võitvate ja kaotavate spinnide vahel;
 • Kõrge – ebaõnne vöönd võib venida kümnete keerutuste peale, kuid isegi üks võit võib katta kõik panused.

Ka kasiinode mänguautomaate võib jagada rühmadesse vastavalt nende jackpotide tüübile:

 • Ilma jackpotita;
 • Fikseeritud jackpotiga;
 • Erinevat tüüpi akumuleeruvate jackpotidega.

Tarkvaraarendajad määravad kindlaks jackpotide loosimise tingimused.

Lisaks saab kasiinomängude mänguautomaate liigitada funktsioonide olemasolu järgi: boonusmängud, tasuta keerutused, jokkerid, boonusvoorud jne.

Kuidas mängida kasiinoslotte?

Mänguautomaatide põhireegleid võib selgitada ühe lausega: “Slot-kasiinomängude eesmärk on saada tasuline sümbolite kombinatsioon või võita muul võimalikul viisil”. Sageli on raskem valida kõige kasumlikumate tingimustega kasiinoslot, kui seda mängida. Selle mängu lihtsus on mänguautomaatide kolossaalse edu üks võtmetegureid.

Tavaliselt piisab sellest, kui valida panus ja keerata rullikuid. Veelgi enam, sa võid mängida isegi automaatrežiimis ja lihtsalt jälgida, mis ekraanil toimub.

Kui soovite mõista kõiki mängimise peensusi, peate õppima ära järgmised mõisted:

 • Võidukombinatsioon. Traditsiooniliselt on need mitu ühesugust sümbolit. See, kuidas need peaksid rullikutele maanduma, on määratletud kõigi kasiinode slotimängude reeglites. Enamasti peaksid need maanduma aktiivse rea reas. Mõnikord piisab sellest, et nad maanduvad lähedalasuvatele rullikutele. Harvemini ei võeta nende asukohta üldse arvesse.
 • Erisümbolid. Need on mõned sümbolid, millel on eriline tähendus. Näiteks Scatter-sümbolid maksavad sõltumata nende asukohast ja vallandavad tasuta spinnid, samas kui Wild-sümbolid võivad olla mis tahes sümbolid, mida vajate võidukombinatsiooni saamiseks.
 • Re-spinnid. Need on rullide tasuta taaskäivitused, mis aktiveeruvad teatud olukordades. Sageli jäävad mõned sümbolid re-spinnide ajal ekraanile.
 • Tasuta spinnid. Need on kasiinoraha eest tehtavate spinnide seeria, mis põhineb eelmise spinni panusel. Neil on sageli ka lisafunktsioone.
 • Riskimäng ehk kahekordistamisvoor. Paljud kasiino mänguautomaadid pakuvad mängijatele võimalust suurendada oma võitu. Enamasti tuleb neil lihtsalt ära arvata ümberpööratud kaardi värv.
 • Boonusmängud. Boonusvoorusid on mitut tüüpi. Kõige levinumad on “Vali kast”, “Õnneratas”, “Arvuta võitja”, “Võida oma vastane” või “Leia õige tee”. Mõnedes online-slotides on boonusmängud ainulaadsed ja standardmallide raamidest väljuvad.
 • Progressiivsed jackpotid. Kumulatiivsed jackpotid loositakse välja erinevate reeglite alusel. Mõnda neist pakutakse kõigis kasiino slotimängudes teatud brändi puhul. Mõned on saadaval ainult ühes konkreetses mängus, sõltumata kasiinost. Ja teisi pakutakse ainult konkreetse kasiino konkreetses mänguautomaadis.

Meie portaalist EestiKasiinod.org leiad kõikide kasiinode slotimängude reeglid. Saate teada, kuidas moodustuvad kombinatsioonid, kuidas kogunevad võidud, kuidas töötavad erisümbolid, milliseid boonuseid mängijatele pakutakse ja milliseid üllatusi mäng pakub.

Online kasiino Eestis koos mobiilsete mänguautomaatidega

Kõik uued kasiino slotimängud on mängitavad internetis mobiilikasiino saitidel või rakendustes. Seda formaati järgivad nii suurimad tarkvaraarendajad kui ka väikesed stuudiod. Nutikasiinode mänguautomaadid on alati sama kujundusega kui nende lauaarvutiversioon; neil on samad reeglid, boonused ja lisatingimused. Erinevus on ainult kasutajaliideses, et mobiiltelefonide väikestel ekraanidel oleks mugav mängida. Tavaliselt on tegemist nuppude paigutuse, elementide suuruse ja vähendatud nõuetega seadme võimsusele ja sidekvaliteedile.

Casino mänguautomaadid boonusvoorudega

Enamikul online-mänguautomaatidel on erinevad boonusfunktsioonid. Ainult klassikalistes kasiinomängudes boonuseid ei ole. Kuid isegi sellistes mängudes rakendavad arendajad sageli täiendavaid auhinnavõimalusi.

Boonused kasiino mänguautomaatides on erinevat tüüpi. Märgime ära mõned kõige levinumad:

 • Tasuta keerutused – rida lisakäike, mida mängitakse kasiino raha eest. Tavaliselt käivituvad need siis, kui ekraanile ilmub korraga mitu Scatter-sümbolit.
 • Re-spinnid – teatud tüüpi tasuta spinnid. Enamasti käivitub korraga ainult üks re-spin, kuid seda võib käivitada ikka ja jälle ning nende täpne arv on eelnevalt teadmata.
 • Õnneratas – sektoritega rull, mis näitab võidusummat ja muid auhindu.
 • Pick a Box – sageli esinev boonus, mille käigus peab mängija juhuslikult valima kastid, mis peidavad erinevaid auhindu.
 • Duel of Heroes. See ei ole kõige populaarsem boonus, kuid väga huvitav. Tegelased võitlevad omavahel. Protsess võib olla automaatne või nõuda mänguri osalemist.
 • Võistlus. Osalejad püüavad jõuda finišisse, mööduda oma vastastest. Hasartmängija võib panustada ühe võidu peale või isegi kuidagi aidata oma lemmikut.
 • Liikumine Cellsis on boonus, mis on kooskõlas lauamängudega, kus tuleb visata täringut ja kõndida üle väljaku. Selliseid ebatavaliste reeglitega boonuseid on mitmeid.
 • Täiendavad kordajad. Need suurendavad koefitsiente, mis hõlmavad kombinatsioonide võidu arvutamist.

Jackpoti mängud

Jackpotiks nimetatakse sageli maksimaalset võitu, mida saab kasiino mänguautomaatidest saada. See on suurim fikseeritud summa, mis on määratletud iga kasiinomängu reeglitega ja märgitud spetsiaalses tabelis.

Peale selle loosivad Eestis paljud mänguautomaadid välja progressiivseid jackpot’e. Nende suurus sõltub mängurite aktiivsusest, kes mängivad kasiinomänge pärisraha eest. Panuse tegemisel saadetakse väike mahaarvamine üldisesse auhinnafondi.

Kumulatiivsed jackpotid võivad olla saadaval:

 • Ühel konkreetsel kasiino mänguautomaadil;
 • Mõnel online-mänguautomaadil, kuid ainult ühes kasiinos;
 • Konkreetsel mänguautomaadil, mis on saadaval mitmes kasiinos.

Võrgustiku jackpot võib ulatuda mitme miljonini, sest selle summa kasvab tänu suure hulga kasiinode mitme tuhande mänguri panuste mahaarvamisele, kuid ka seda on väga raske võita suure konkurentsi tõttu.

Eesti online-slotide jackpoti võitmise reeglid võivad olla erinevad. Siin on mõned võimalused:

 • Saada konkreetne kombinatsioon,
 • Täida kogu ekraan konkreetse sümboliga,
 • Saada auhinnatud sektor õnnerattal,
 • Täida boonusmängu ajal mõned nõuded,
 • jne.

Mõnikord saavad jackpoti mängida ainult mängurid, kes teevad suuremaid panuseid. Lugege alati hoolikalt iga loosimise reegleid ja pidage meeles, et progressiivsetel mänguautomaatidel on sageli madal RTP.

Kuidas valida kasiino mänguautomaati?

Pöörake tähelepanu järgmistele põhikriteeriumidele uue kasiino mänguautomaadi valikul:

 • Teoreetiline tootlus ehk RTP (Return To Player). Mida kõrgem, seda parem. See on universaalne reegel. Kuid pidage meeles, et mitte kõigil kasiinode slotimängudel ei ole fikseeritud RTP. Mõnikord tuleb maksimaalse tootluse saamiseks sooritada teatud kindlaid tegevusi. Samuti ärge unustage, et see on kaugeleulatuv parameeter.
 • Hajutatuse tase. Kõigile ei meeldi väikesed võidud peaaegu igal keerutusel või palju keerutusi ilma võiduta. Vali kasiino slot, mis vastab sinu ootustele mugava mängimise osas.
 • Panuste ulatus. Kas oled rahul minimaalsete ja maksimaalsete panuste piiridega? Veenduge selles enne hasartmängude mängimist.
 • Erinõuded. Mõnda slotimängu online mängides võivad mängurid mõjutada võidukoefitsiente. Näiteks kui boonuspanus tõstab tagasimakse määra või kui jackpot mängitakse ainult siis, kui see jõuab teatud summa. Uus trend on arendada slotikasiinode mänge, mis nõuavad mängijatelt eriteadmisi või -oskusi. Kui soovite oma võimalusi parandada, pidage seda meeles.

Sellised parameetrid nagu boonused, mängu teema, graafika kvaliteet, kasutatavus on subjektiivsed, nii et meie soovitused on siinkohal tarbetud.

Kuidas võita mänguautomaate Eestis?

Paljud artiklid EestiKasiinod.org veebilehel on seotud strateegiate ja panustamissüsteemidega kasiinode mänguautomaatidel. Meie eksperdi nõuanne on ainult siis, kui mõni slot kasiinos võimaldab mängijatel mõjutada tagasimakse määra. Tavaliselt on selline võimalus olemas online-slotidel, kus on boonuspanused, unikaalsed auhinnavoorud, mitmetasandiline süsteem või eritingimused jackpoti võitmiseks.

Kuidas mängida kasiino teenindusautomaate tasuta?

Saate testida (mängida tasuta slotte) siinsamas EestiKasiinod.org. Meie saidil on kõige tuntumate arendajate kasiinomängude mänguautomaatide demoversioonid. Pakume ainult litsentseeritud online-kasiinode slotimänge, nii et võid olla kindel, et kui otsustad mängida pärisraha eest, on mängul samad reeglid nagu selle tasuta versioonis.

Tasuta kasiinoslotid käivitatakse otse meie veebisaidil. Sa ei pea neid alla laadima ja installima. Saate mängida tasuta kasiinoslotimänge lõbu pärast ja samal ajal õppida nende reegleid ja panuste süsteemi, kuni otsustate, kas tasub mängida pärisraha eest.

Kuidas mängida online-kasiino slotimänge pärisraha eest?

Meie saidil ei ole võimalust mängida online-kasiino slotimänge pärisraha eest. Siin saate mängida tasuta kasiino slotimänge testimiseks. Reaalsete kasiino slotide käivitamiseks pead sa lihtsalt järgima linki kasiinosaidile. Meie mängude ülevaated sisaldavad parimate kasiinode nimekirju, kus saab seda mängu pärisraha eest mängida. Meie Eesti online mänguautomaatide ekspertide arvustused aitavad teil valida õige online kasiino.

Arvamused mänguautomaatide kohta aadressil EestiKasiinod.org

Kõik artiklid meie saidil on kirjutatud autorite poolt, kellel on suur kogemus hasartmängude valdkonnas. Eesti eksperdid testivad mänguautomaate ja kirjutavad nende võimalustest temaatilistes väljaannetes. Ja te võite kommenteerida ükskõik millist neist. Iga kommentaar, kui see ei riku EestiKasiinod.org-i reegleid, avaldatakse autori õigekirja, kirjavahemärkide ja stiili säilitamisega.

EestiKasiinod.orgi viimane soovitus

Kasiinode mänguautomaatide mitmekesisus võib isegi kogenud mängijat segadusse ajada. Uusi kasiinoslotte on palju, kuid mitte kõik neist ei vääri teie tähelepanu. Kui sa ei taha aega raisata, loe EestiKasiinod.orgi parimaid online-kasiinode ülevaateid. Meie Eesti online slotide eksperdid testivad iga päev uusi mänge ja kirjutavad sinu jaoks nende plussidest ja miinustest.

Palju õnne!