Parimad kasiinomängud Eestis

Online kasiinode turg areneb muljetavaldavalt kiiresti. Sajad tarkvaraarendajad ja tuhanded Eesti online kasiinod pakuvad tohutut nimekirja hasartmänge.

Internetiportaal EestiKasiinod.org on suur entsüklopeedia, mis võib saada usaldusväärseks abiliseks igale hasartmängusõbrale. See on tõestatud teabeallikas kõigis küsimustes, mis puudutavad nii klassikalisi kui ka uusi online kasiinomänge.

Meie artiklid on kasulikud neile inimestele, kes eelistavad mängida online kasiinomänge nii tasuta kui ka pärisraha eest.

Kasiinomängude nimekiri

Enamik online kasiinosid pakub oma kasutajatele samu hasartmängumänge:

 • Slotid;
 • Rulett;
 • BlackJack;
 • Pokker;
 • Spordiennustused.

Kõik suuremad portaalid pakuvad oma kasutajatele tasuta kasiinomängude testimist, pakkudes mängijatele harjutamismärke ja piiramatut testimise aega. Tänu sellele saate õppida iga kasiinomängu reegleid ja kõiki selle funktsioone ning kontrollida strateegiate tõhusust täiesti tasuta.

Meie saidil on saadaval ka kõige populaarsemate Eesti online kasiinomängude demoversioonid, nii et saad neid siinsamas riskivabalt proovida ja otsustada, kas panustada pärisraha või mitte.

Kasiinomängude tüübid

Parimad hasartmänguportaalid pakuvad parimaid kasiinomänge 2 formaadis:

 • Allalaaditav versioon, mis käivitatakse kliendiprogrammist;
 • Mobiiliversioon ilma allalaadimiseta – kasiinomängud, mis on kohandatud nutitelefonidele ja tahvelarvutitele.

Nende formaatide plussid ja miinused saad iga mängu puhul teada, kui loed selle kirjeldust.

Mobiilne või allalaadimiseta kasiinomängud

Enamik suurimaid veebikasiinode tarkvaraarendajaid kohandab uusi mänge mobiilseadmetes mängimiseks. Toetatakse kõiki levinumaid operatsioonisüsteeme, kuid eelkõige keskenduvad müüjad iOS-i ja Androidi kasiinorakenduste arendamisele. See võimaldab mänguritel külastada uusimaid mobiilikasiinosid.

Online kasiinomängud on interneti kiiruse suhtes vähem nõudlikud. Tavaliselt jäävad põhireeglid ja nende valikute kogum samaks, kuid mänguliides on erinev. Kõige populaarsemad online kasiinomängud Eestis on mänguautomaadid, kuigi ka teiste žanrite mängud on nõutud.

Online kasiinomängude eelised

Toome välja online hasartmängude peamised eelised:

 • Palju erinevate žanrite mänge,
 • Uued online kasiinomängud ilmuvad väga tihti,
 • Väga laiad panuste vahemikud: alates 1 sendist kuni mitme tuhande euroni,
 • Kättesaadavus kõikjal, kus on olemas internet.

Ärge unustage ka täiendavaid privileege, mida online kasiinod pakuvad oma mängijatele: boonused ja kampaaniad. See teeb mängu palju huvitavamaks ja põnevamaks!

Parimad online kasiinomängud Eestile

Ei ole võimalik üheselt öelda, milline kasiinomäng on parim online, sest igal mängijal on oma eelistused. Siiski saame eristada mõningaid objektiivseid kriteeriume, mis võimaldavad anda realistliku hinnangu:

 • RTP – Return to Player Percentage (tagasimakse protsent). Mida kõrgem see on, seda väiksem on kasiino tulu ja seda suurem on mänguri võimalus võita igal sessioonil.
 • Kvaliteet – heal kasiinomängul on kasutajasõbralik kasutajaliides, kaasaegne graafika ja selge juhtimissüsteem.
 • Seaduslikkus – parem on mängida kasiinomänge internetis oma riigi seaduste alusel.
 • Originaalsus – ärge riskige oma raha võltsitud mängudega. Võltsitud mänguautomaat, mis imiteerib tuntud brändi originaali, on pettus.

Kasiinomängu valides võta arvesse järgmisi reegleid:

 1. Kui tihti tekivad võidud ja kui suured need on.
 2. Millist valikut panuseid nad aktsepteerivad. Kas see sobib sulle? Kas sulle sobib minimaalne panus 1 sent või 20 dollarit?
 3. Kas vajate online kasiinomängude mängimiseks mingeid eriteadmisi? Näiteks blackjackis saad parima tulemuse, kui kasutad ainult optimaalset strateegiat. Seevastu mänguautomaadid annavad kõigile kasutajatele samad võimalused.
 4. Kui te ei ole kogenud mängur, ei tohiks te keeruliste reeglitega online kasiinomänge raha eest mängida.

Pidage ka meeles, et peate mängimise protsessi nautima, vastasel juhul on see ajaraiskamine ja see ei tee teid õnnelikuks. Vali kõige kasumlikumad kasiinomängud internetis või allalaadimiseks, mis sind kõige rohkem huvitavad.

Live kasiinod (Live-Diileriga kasiino lauamängud)

Peaaegu kõik parimad online kasiinod pakuvad oma kasutajatele hasartmänge koos päris diileritega. Seda formaati toetavad sellised live kasiinomängud nagu rulett, Blackjack, Baccarat, pokker ja teised. Sellisel juhul asuvad diilerid spetsiaalsetes reaalsete kasiinode saalides, kust saadetakse otseülekanne. Mängijad jälgivad mängu oma ekraanilt ja teevad panuseid. Diilerid vastutavad mängulaudade teenindamise eest. Võitjate määramine ja nende võitude kogumine toimub automaatrežiimil.

Kasiinomängude ülevaated

EestiKasiinod.org-is on mitu tuhat veebiülevaadet klassikalistest ja uutest kasiinomängudest Eestile kõigilt juhtivatelt tarkvaraarendajatelt. Kõik meie ülevaated sisaldavad kohustuslikus korras sõltumatute ekspertide järeldusi. Nende arvamused põhinevad eranditult aastatepikkusel hasartmängupraktikal ja kogemustel selles valdkonnas. Samuti avaldame soovitusi taktikate ja strateegiate kohta ning juba mängu testinud mängijate hinnanguid. Ja loomulikult soovitame valida kõige kvaliteetsema ja usaldusväärsema online kasiino, kus saab Eesti mänge tasuta või pärisraha eest demorežiimis käivitada.

Kuidas alustada online kasiinomängude mängimist?

Valige endale sobivaim variant:

 • Mängi tasuta kasiinomänge meie veebisaidil demorežiimis;
 • mängida online kasiinomänge pärisraha eest ühes parimas kasiinos.

Oleksime väga tänulikud sinu objektiivsete mänguarvustuste, hinnangute ja kommentaaride eest. Teie arvamus aitab veebilehte õiges suunas arendada.