!

Parim online kasiino Eesti jaoks

Tervitusboonus kasiinos:
1500 EUR
+ 500 tasuta keerutust
* minimaalne deposiit: 10 EUR
Tervituskasiino boonus:
1000EUR
+ 100 tasuta keerutust
* minimaalne deposiit: 1 EUR
Tervituskasiino boonus:
125EUR
+ 10 tasuta keerutust
* minimaalne deposiit: 10 EUR
Tervituskasiino boonus:
125EUR
+ 10 tasuta keerutust
* minimaalne deposiit: 20 EUR
Tervituskasiino boonus:
225% kuni 2000EUR
+ 450 tasuta keerutust
* deposiit min. 20 EUR, krüptovaluutade puhul: 50 EUR
Tervituskasiino boonus:
120% kuni 600EUR

Spordiboonus:
100% kuni 200EUR
* minimaalne deposiit: 25EUR
Tervituskasiino boonus:
120% kuni 600EUR

Spordiboonus:
100% kuni 100EUR
* minimaalne deposiit: 25 EUR
Tervituskasiino boonus:
100% kuni 600EUR

Spordiboonus:
150% kuni 100EUR
* minimaalne deposiit: 20 EUR
Tervituskasiino boonus:
100% kuni 600EUR

Spordiboonus:
150% kuni 100EUR
* minimaalne deposiit: 20 EUR
Tervituskasiino boonus:
Kuni 1500EUR
+ 500 tasuta keerutust
Spordiboonus:
Kuni 350EUR
* minimaalne deposiit:
kasiinos 20 EUR,
spordis 10 EUR

Siit leiad Eesti parimad online kasiino saidid. EestiKasiinod.org toimetus kogub ja kontrollib siin kogu teavet populaarsete online kasiinode kohta. See aitab meie külastajatel paljude online hasartmängusaitide pakkumistes lihtsamalt orienteeruda ja valida ainult usaldusväärseid platvorme.

Eesti online kasiinod meie saidil on järjestatud vastavalt nende eelistele. Peamine põhimõte reitingu koostamisel on maksimaalne objektiivsus, mis saavutatakse tänu spetsiaalsele algoritmile. See ei ole ühe inimese arvamus, vaid kõigi faktide analüüs. Meie algoritm võtab arvesse mängijate kommentaare, litsentse, hasartmängude mitmekesisust ja muid omadusi.

Eesti parimate online kasiinode ausamba reiting

Paljud mängurid uurivad käsitsi iga online kasiino omadusi, mis toob sageli kaasa ebameeldivaid tagajärgi. EestiKasiinod.org eksperdid analüüsivad saite usaldusväärsuse, aususe ja seaduslikkuse osas. Hindamistulemuste põhjal moodustatakse parimate, väljamakseid maksvate online kasiinode reiting. Pärast meie hinnangutega tutvumist võite mängida ükskõik millisel saidil pakutud nimekirjast, ilma et peaksite kartma pettust ja konto blokeerimist.

Parima reitinguga online kasiinodel on litsents, tuntud pakkujate tarkvara ja kiired maksed. EestiKasiinod.orgi toimetus pakub mängijatele ajakohast teavet, mida uuendatakse, kui boonused või usaldusväärse veebikasiino finantspoliitika muutub.

Mis on eesmärk pakkuda parima reitinguga online kasiinosid?

Me tahame aidata igal külastajal valida kõige paremini maksvat online kasiinot Eestis. Sageli on mängurid, eriti algajad, kannatamatud ja ei püüa üksikasjalikult teada saada, millises online kasiinos ja milliste reeglite järgi nad mängima hakkavad. Seetõttu ei saa nad mõnikord isegi aru, kui palju nad riskivad ilma operaatorit kontrollimata. Me oleme loonud selle reitingu, et mängurid ei peaks otsima teavet ja avastama, kui mugavad, huvitavad ja usaldusväärsed on online kasiinod. Meie reitingusüsteemis võtame arvesse ka mängijate tagasisidet. Võite olla kindel, et kõrgemale positsioonile pääsevad ainult need, kes seda väärivad. Iga Eesti online kasiino on seaduslik, kui valite selle meie nimekirjast.

Oleme analüüsinud kõiki olulisi punkte. Vaadates parima reitinguga online kasiinosid, näete, milline neist on kogunud kõige rohkem positiivseid omadusi. Samuti on mugav, et sellel lehel saad kohe minna tõeliste mängijate tagasiside ja meie ekspertide üksikasjaliku ülevaate juurde. Seega saate üksikasjalikku teavet iga online kasiino kohta.

Kuidas valida parimad kasiinod internetis?

Meie algoritm võtab arvesse mitmeid kriteeriume:

 • reaalsete mängurite arvustused,
 • litsentsi,
 • mängude valik,
 • ja palju muud.

Igal neist kriteeriumidest on oma kaal, mis mõjutab lõplikku hinne. See on loogiline, sest näiteks paljude makseviiside olemasolu ei ole tippkasutuses olevate kasiinosaitide puhul nii oluline kui litsentside olemasolu ja jurisdiktsiooni usaldusväärsus.

Meie Eesti online kasiinode reiting on dünaamiline. Kui lisandub uut teavet, uuendatakse automaatselt hinne. Seega on meie nimekiri alati ajakohane. Meie algoritm võtab arvesse suurt hulka kriteeriume. See tagab, et pakume ainult turvalisi online kasiinosid. Räägime mõnest kriteeriumist lähemalt.

Litsentsi olemasolu

Litsentsi olemasolu on ettevõtja aususe peamine kriteerium. Tegevusloa väljastanud reguleeriv asutus kohustab omanikke käituma äritegevusega vastutustundlikult. Vastutav asutus kaalub kõiki küsimusi, mida hasartmängija ei saanud administratsiooniga lahendada. Operaatoritel on erinevad nõuded erinevatelt reguleerivatelt asutustelt. Loa maksumus on erinev.

 • Curacao – miinimumnõuded ja madal litsentsi hind;
 • Gibraltar – jälgib tähelepanelikult vastutustundliku hasartmängu põhimõtete rakendamist, RTP näitajate ausust ja ettevõtte finantsseisundit;
 • Malta – reguleeriv asutus nõuab, et kõik mängud oleksid kontrollitud eCOGRA audiitorite poolt, ning kohustab kasiinoomanikke avama erikonto, et pankroti korral mängijatega arveldada;
 • Suurbritannia on kõige rangem regulaator, kes väljastab litsentse online kasiinodele, kihlvedude korraldajatele, loteriide korraldajatele jne. Ettevõte kontrollib ettevõtjaid läbipaistva äritegevuse osas ja trahvib neid rikkumiste korral. Suurt tähelepanu pööratakse vastutustundliku mängimise põhimõtete järgimisele.

Ametliku litsentsi olemasolu kinnitab klõpsatav valideerija (tavaliselt asub see saidi jaluses). Harvadel juhtudel annab tugiteenistus taotluse korral lingi litsentsilehele.

Usaldusväärsed online kasiinomängude arendajad

Parima veebikasiino näitajaks on parimate tarkvaraarendajate mängude olemasolu. Mõned parimad online kasiinod pakuvad spetsiaalselt ainult ühe suurema tarkvaraarendaja mänge (näiteks Microgaming või Playtech). Selliseid online kasiinosid on iga päevaga vähem. Enamasti võõrustavad online hasartmängude saite erinevate pakkujate mängud. Mõned kõige kuulsamad hasartmängude pakkujad on NetEnt, BetSoft, Yggdrasil ja teised.

Mõnel saidil näete linke, mis viitavad mänguautomaatide kontrollimisele sõltumatute audiitorite eCOGRA ja iTech Lab poolt. Selliste sertifikaatide olemasolu viitab litsentseeritud tarkvarale ja me soovitame kasiinomänge pärisraha eest mängida alles siis, kui olete veendunud litsentside ehtsuses.

Ühepäevased kasiinod tegelevad enamasti pettusega. EestiKasiinod.org eksperdid selgitavad välja, millisel aastal ressurss loodi ja juhivad külastajate tähelepanu selle mainele. See ei ole ilmne usaldusväärsuse näitaja, kuid koos teistega tuleb seda arvestada reitingu koostamisel.

Online kasiinode boonused Eesti mängijatele

Eesti online kasiinode reitingut mõjutavad nii eripakkumiste arv kui ka nendes kampaaniates osalemise reeglid. EestiKasiinod.org eksperdid hindavad kõiki boonuseid ja kampaaniaid. Meie parimate online kasiinode nimekiri sisaldab saite, mis pakuvad:

 • Tervitusboonus uute mängijate ligimeelitamiseks, sealhulgas ilma deposiidita boonus;
 • Pidev sissemakse boonus, et hoida aktiivseid mängureid;
 • Regulaarsed kampaaniad, sealhulgas tuntud pakkujate poolt toetatud kampaaniad.

Boonuspoliitikat hinnates võetakse arvesse preemiate aktiveerimise ja kasutamise reeglite läbipaistvust, panust ja selle kasutamise aega ning muid näitajaid. Samal ajal tuleks panustatud raha välja võtta ilma viivitusteta ning raha saamine deposiidita boonuste kasutamise eest ei tohiks nõuda konto täiendamist.

Eesti online kasiinode laitmatu maine

Usaldusväärne internetikasiino on aastate jooksul välja teeninud maine, võttes arvesse oma mängijate põhilisi soove. Mainekad operaatorid pakuvad laitmatut teenust, mis tähendab kiiret ja pädevat kliendituge ning lojaalset finantspoliitikat. Oluline tegur maine loomisel on jackpotide ja suurte võitude õigeaegne väljamaksmine.

Positiivsete kriteeriumide kombinatsioon muudab Eesti online kasiinod oma mängijatele atraktiivseks, mis hoiab reitingu kõrgel tasemel.

Raha väljavõtmise tingimused

Igas Eesti kasiinos kontrollitakse, kas võidude väljavõtmise kiirus ja saidile kirjutatud info finantstehingute ajastuse kohta vastab tegelikule olukorrale. Usaldusväärsed ja turvalised online kasiinod ei viivita klientide väljamaksetega. Meie Eesti online kasiinode nimekirjas on ressursse, mida võib käsitleda kui koheselt väljamakseid tegevaid kasiinosid või neid, mis kannavad raha üle ühe päeva jooksul.

EestiKasiinod.org portaali eksperdid kontrollivad võitude väljamaksete kiirust (pangakaartidele ja e-rahakottidele). Iga pärisraha online kasiino ülevaade annab ajakohast teavet läbiviidud kontrollide ja võimalike vastuolude kohta esitatud reeglitega.

Tehnilise toe kvaliteet

Algajad ja kogenud mängurid vajavad sageli spetsialistide abi, et lahendada mängu käigus tekkivaid probleeme või hallata kontot. Professionaalne klienditugi on kohustuslik kriteerium meie reitingusse pääsemiseks. Eksperdid hindavad tugiteenuse kiirust, nende teadlikkust ja õigeid vastuseid mittestandardsetele küsimustele. Konsultandid peavad andma teavet operaatori litsentsi, maksete kiiruse, võitude väljavõtmise piirangute jne kohta. Tehniline tugi peab olema teadlik kõigist mängijatele mõeldud boonustest ja kampaaniatest, teadmine lojaalsusprogrammi omadustest (tasemeboonused, cashback maksed, kasvavad privileegid jne).

Reaalsete mängurite head hinnangud on reitingu kohustuslik omadus

Valides parima pärisraha online kasiino, juhindub algaja reaalsete mängijate ülevaadetest. Me oleme kogunud selliseid kommentaare meie veebisaidil ja julgustame kõiki oma arvamusi jagama! Meie külastajad jätavad ülevaateid teenusepakkujate kohta; avaldage arvamust boonuste, tehnilise toe ja mängude valiku kohta. Mõnikord pöörduvad mängurid meie ekspertide poole kaebustega operaatorite tegevuse kohta. Siis tegutseb EestiKasiinod.org administratsioon vahendajana, aidates tekkinud raskusi lahendada.

Siiski tasub olla kriitiline internetis leiduvate arvustuste suhtes, sest paljud neist on tellimustööna tehtud ja ei vasta tegelikkusele. EestiKasiinod.org administratsioon avaldab ainult tõelisi mängijate ülevaateid, kontrollides neis esitatud fakte. Portaali külastajale on garanteeritud, et arvamust on avaldanud reaalne inimene ja ta saab teha oma järeldused operaatori aususe kohta.

Usaldusväärseid online kasiinosid on palju, seetõttu ei saa meie loetelus olev parim kasiino sait vähemalt ühe kriteeriumi järgi olla märkimisväärsete puudustega. Igas mõttes peate edasipääsemiseks saama hea hinde.

Mida on vaja teada, et valida parim online kasiino sait?

Kõige esimene asi on see, et sulle meeldiv veebikasiino peaks olema usaldusväärne. Kui kahtled, jäta see lihtsalt kõrvale, sest ausaid operaatoreid on väga palju. Et mõista, kas mõnda kasiinot saab usaldada, arvestage järgmisi punkte:

 • Maine. Selle saad teada, kui vaatad kommentaare. Mida rohkem on ülevaateid, seda täpsema järelduse saate teha. Sest need ei ole kõik ühel ja samal arvamusel, et veebikasiino on hea või halb. Arvamustes on alati vastuolulist teavet. Võib esineda kaebusi ja kui need jäävad lahendamata, on see halb märk.
 • Tingimused. Loomulikult ei loe seda dokumenti iga mängur, kuid see on oluline. Mõnikord annavad online kasiinod endale liiga palju õigusi. See võib teile tunduda ebaõiglane. Parem vaata kõik jaotised läbi, et veenduda, et seal pole midagi sobimatut. Kuid võite mõned punktid vahele jätta ja minna punktide juurde, mis käsitlevad järeldusi, kontrollimist ja boonuste panustamist.
 • Raha lisamise ja väljavõtmise võimalused. Pange tähele, et mõningaid meetodeid saab kasutada ainult sissemaksete tegemiseks. Ja väljavõtteid tehakse erinevalt. Veenduge, et saate nii sissemakseid kui ka väljavõtteid teha ilma probleemideta. Ärge tehke alguses suuri sissemakseid. Kindlam on alustada väikeste summadega. Juhtub, et juba esimese sissemakse tegemisel tekivad probleemid. Näiteks hoiust ei krediteerita.
 • Tugi. Kindlasti on teil küsimusi enne, kui otsustate registreeruda. Küsige neid julgelt. See aitab teil mõista, kui tõhus on tugiteenus. Mõnikord ei saa te isegi halbade operaatorite vastust oodata. Ja juhtub, et juhid ise ei tea vastuseid.
 • Mängud. Kui sind huvitab mingi konkreetne mäng, siis peaksid veenduma, et see on saadaval kasiino veebilehtedel, kus sa kavatsed mängida.
 • Veel üks oluline kriteerium: kiire võidu väljamaksmine – vajate kiireid väljamakseid tegevaid kasiinosid.

Kui vaatad mõne mänguri tagasisidet, siis on oluline meeles pidada, et mitte kõik neist ei ole võrdselt väärtuslikud. Eriti kui seal öeldakse, et kasiino väänab mänge ilma igasuguste tõenditeta. Sellised põhjendamatud väited võivad rikkuda kõik muljed heast online kasiinost, mis maksavad ja millel pole tegelikkuses mingeid probleeme. See on tavaline tava, et mängurid usuvad, et nad kindlasti peavad võitma.

Kui mänguri poolt esitatud kommentaaris on kriitika, peate vaatama kasiino esindajate reaktsiooni. Kas nad tunnistavad probleemi ja kuidas nad sellele reageerivad. Sest juhtub, et süüdistused on täiesti alusetud ja kui kasiino esindaja pakub välja selgitada, siis kaob mängur.

Kas te võite usaldada mis tahes online kasiino reitingut?

Ära usalda kõiki. On olemas nimekirjad, kus reaalraha online kasiinode positsioonid on määratud mitte teenete, vaid muude põhjuste alusel. Halvimal juhul on tegemist petturlike kasiinode nimekirjaga. Sellised reitingud sisaldavad tippoperaatoritena pettureid. Nad pakuvad võltsmänge, mis võivad kohandada vastuse. Lisaks ei maksa sellised operaatorid raha.

Seetõttu, kui ressurss on teie jaoks uus, veenduge, et see soovitab ainult ausaid ja usaldusväärseid online kasiinosid. Ja alles siis keskenduge selle hindamisele.

Meie eesmärk ei ole mitte ainult aus hinnang, vaid ka kõige objektiivsem.

Ajakohastatud top kõige paremini maksev online kasiino Eestis, mis on alati ajakohane

Teabe asjakohasus on ausa ressursi valikul oluline näitaja. Seetõttu pööravad eksperdid kõige usaldusväärsema online kasiino valimisel erilist tähelepanu. Reitingut uuendatakse regulaarselt, võttes arvesse muudatusi kasutajakokkulepete tingimustes, boonusprogrammides, finantspoliitikas ja mängijate uutes tagasisides. Oleme kogunud ainult meie toimetajate poolt kontrollitud usaldusväärset teavet. Seega, järgides meie soovitusi, vähendavad mängurid riski kohtuda ebaausate operaatoritega ja saada nende poolt petetud.

Meie Eesti kasiinode reitingusse kuuluvad veebilehed, mis võimaldavad mängijatel luua kontosid riigi valuutas ning kasutada populaarseid võidu sissemaksmise ja väljavõtmise meetodeid. Parimad Eesti online kasiinod järgivad rangelt regulaatori nõudeid ja neil on hea maine mängurite seas.

© Copyright 2023 EestiKasiinod.org. Veebileht EestiKasiinod.org EI korralda ega arenda ühtegi kasiinomängu pärisraha eest, selle veebilehe sisu on ainult teavitamise eesmärgil.